Ceny implantów zębowych

Implantologia jest to jedna z lepszych metod odtwórczych w układzie stomatognatycznym. Za pomocą implantów stomatologicznych jak wiadomo, skutecznie uzupełniamy pojedyncze ubytki, kilka braków zębowych, jak i całkowite bezzębie. Implanty dentystyczne są to w potocznym znaczeniu sztuczne korzenie zębów, wykorzystywane do umocowania koron, mostów, bez konieczności oszlifowywania sąsiednich zębów lub do zapewnienia lepszego utrzymania protez częściowych i całkowitych. Implanty zębów są rozwiązaniem trwałym, długoterminowym niezwykle funkcjonalnym i nie różnią się estetycznie od zębów naturalnych, a więc w znaczącym stopniu poprawiają komfort życia .

dentysta
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Mini – implanty jest to komplet 4 implantów natychmiastowych. Cena ich 10 000,00 PLN. Zabieg ten trwa około dwóch godzin. Jest on wykonywany w znieczuleniu jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. W porównaniu z klasycznymi implantami mamy możliwość kilka zasadniczych zalet: między innymi: miniimplanty można je stosować nawet przy dużych zanikach kości, kolejną zaletą jest są około 4 razy tańsze od klasycznych implantów,  zabieg trwa tylko 2 godziny, jest całkowicie bezpieczny, wystarczy tylko jeden zabieg i można jeść nie trzeba silnego znieczulenia i antybiotyków, nie ma powikłań w postaci żadnych obrzęków, jeżeli miniimplant się nie przyjmie lub złamie można tuż obok wkręcić drugi.

Miniimplanty są przeznaczone przede wszystkim do poprawienia utrzymania dolnej protezy całkowitej, 100 procent pewności nawet dla trudnych warunków,  gwarantowana jest również znaczna poprawa trzymania się dolnej protezy, nie wymagają postępowania chirurgicznego (bez skalpela i różnych innych podobnych bądź nie metod),  metoda ta jest bardzo mało inwazyjna, od razu po zabiegu można jeść, funkcjonować całkiem normalnie, po kilku latach gdyby dziąsło i kość znowu zanikły można wstawić nowe miniimplanty. Bez żadnej obawy, zagrożenia bądź innych skutków. Wstawianie implantów jest tak drogie ponieważ największa część pieniędzy, to przede wszytskim honoraria lekarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *